GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 12319239
nr 1231 9239
Ytterfoder
2 + 1 delar. Höjd: 17-19, bland annat Rörstrand
Kondition: en större lagning vid fot, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:45:28
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
6